1 Storey Terrace House
Taman Kledang, 31100 Sungai Siput (U), Perak
Land Area: 1,399 sq.ft
Tenure: Leasehold
Auction Date: Mon, Jun 15, 2026
Reserve Price: RM 135,000.00
2 Storey Terrace House
Jalan Perlis, Taman Rakyat, 34600 Kamunting, Perak
Land Area: 904 sq.ft
Tenure: Freehold
Auction Date: Mon, Jun 15, 2026
Reserve Price: RM 170,000.00
1 Storey Terrace House
Jalan Dato Dagang 10, Taman Sentosa, 41200 Klang, Selangor
Land Area: 1,098 sq.ft
Tenure: Freehold
Auction Date: Mon, Jun 15, 2026
Reserve Price: RM 360,000.00
1 Storey Terrace House
Jalan Residen 8/13, Residen 8, Bandar Baru Setia Awan Perdana, 32000 Sitiawan, Perak
Land Area: 1,302 sq.ft
Tenure: Freehold
Restriction: Malay Reserve
Auction Date: Mon, Jun 15, 2026
Reserve Price: RM 162,000.00
3 Storey Terrace House
Jalan BP 13A, Taman Bukit Permata, 68100 Batu Caves, Selangor
Built Up: 1,745 sq.ft
Land Area: 1,909 sq.ft
Auction Date: Mon, Jun 15, 2026
Reserve Price: RM 700,000.00
2 Storey Terrace House
Jalan Mawar 59, Taman Mawar, 81700 Pasir Gudang, Johor
Built Up: 1,732 sq.ft
Land Area: 1,195 sq.ft
Auction Date: Mon, Jun 15, 2026
Reserve Price: RM 420,000.00
2 Storey Terrace House
Jalan La Casa Lunas 8/4, La Casa Lunas Fasa 8, 09600 Lunas, Kedah
Land Area: 2,275 sq.ft
Tenure: Freehold
Auction Date: Mon, Jun 15, 2026
Reserve Price: RM 413,100.00
2 Storey Terrace House
Lorong Insaniah 3/5, Taman Insaniah, 09300 Kuala Ketil, Kedah
Land Area: 1,745 sq.ft
Tenure: Freehold
Auction Date: Mon, Jun 15, 2026
Reserve Price: RM 275,400.00
2.5 Storey Terrace House
Nilam Terraces, Bandar Bukit Puchong 2, 47120 Puchong, Selangor
Land Area: 1,302 sq.ft
Tenure: Freehold
Auction Date: Tue, Jun 16, 2026
Reserve Price: RM 783,000.00
1 Storey Terrace House
Lorong 5, Taman Seri Bintong Maju, 01000 Kangar, Perlis
Land Area: 1,561 sq.ft
Tenure: Freehold
Restriction: Malay Reserve
Auction Date: Tue, Jun 16, 2026
Reserve Price: RM 270,000.00
2 Storey Terrace House
Jalan Springhill 7/8, Residence 7, Bandar Springhill, 71010 Port Dickson, Negeri Sembilan
Land Area: 1,400 sq.ft
Tenure: Freehold
Auction Date: Tue, Jun 16, 2026
Reserve Price: RM 440,000.00
1 Storey Terrace House
Laluan Wawasan 4, Taman Tronoh Wawasan, 31750 Tronoh, Perak
Land Area: 1,399 sq.ft
Tenure: Leasehold
Auction Date: Tue, Jun 16, 2026
Reserve Price: RM 70,000.00

Auctions Search

Search Results 1,448 Properties

Sort by:
-
-
FEATURED
FEATURED
Malay Reserve